Sisteme tüm dersler kayıt yapılacağından kaçırdığınız dersleri tekrar izleyebilirsiniz.

Tüm derslerde konu anlatımı yapıldıktan sonra soru çözümleri olacaktır.

Canlı derslerimizde sınıf mevcutları belli bir sayı ile sınırlı tutulacağından öğrencilerin soru sorma imkânları olacaktır.

Üyelik Formu linkine tıklayın. Açılan sayfadaki formda yer alan Ad, Soyad, E-Posta, Telefon ve Şifre bölümlerini eksiksiz ve doğru bir biçimde dolduruğunuzdan emin olduktan sonra “Üyelik Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum” seçeneğini işaretleyin. Üye Ol butonuna tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Şifremi Unuttum linkine tıklayın. Açılan sayfaya üye olduğunuz E-Posta adresinizi yazarak KURTARMA butonuna tıklayın. Yeni Şifre tanımlayabileceğiniz bir link’in E-Posta olarak size gönderilecektir. Bu link aracılığı ile Yeni Şifre oluşturabilirsiniz.

Şifremi Unuttum linkine tıklayın ve yeni bir şifre oluşturun. Yeni şifre talep ettiğiniz halde E-Posta gelmiyor veya yeni şifrenizle de giriş yapamıyorsanız Çağrı Merkezini arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Kayıt olmak istediğiniz Eğitim Programı'na www.hgakademi.com İnternet Sitesinden veya Çağrı Merkezini arayarak Eğitim Uzmanlarımız aracılığıyla da kayıt olabilirsiniz.

CANLI eğitimlere internet erişimi olan her yerden telefon, tablet veya bilgisayar ile katılabilirsiniz

Hg Öğretmen Kadrosu; alanında uzman, farklı şehirlerde bulunan eğitim kurumlarında yıllarca tecrübe edinmiş, memnuniyeti ve başarı oranları oldukça yüksek öğretmenlerden oluşmaktadır.

Çağrı Merkezini arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Hg Eğitim eğitimlerinden faydalanmak için herhangi bir ek kuruluma veya cihaza gerek yoktur. Ancak daha kaliteli eğitim deneyimi elde etmek için ÜCRETSİZ olan ve sadece 1 kez bilgisayarınıza yüklenmesi yeterli olan Adobe Connect eklentisini cihazınıza yüklemenizi tavsiye ederiz. Her türlü teknik problem karşısında sistem yöneticilerimizden 7 gün destek alabilirsiniz. Çağrı Merkezini arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Satın aldığınız Canlı Ders ürünü, on-line olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde hgakademi.com adresine başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Ürün Bedelinin %15’i + (Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * İşlenilen Ders Saati kadar ücretin iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır. Satın aldığınız Video Ders ürünü için iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Kampanyalı Dönemde kayıt olunan eğitim programlarında iade koşulları geçerli değildir